Akumulator Centra Plus CB741 12V 74Ah 680A

Akumulatory firmy Centra są zaliczane do światowej czołówki, potwierdza to uzyskanie w kwietniu 2005 r. przez poznański zakład nagrody jakości Forda Q1. Potwierdzają to również certyfikaty takie jak: ISO 9002 i VDA 6.1 ( norma wymagana przez niemiecki przemysł samochodowy )

Akumulatory firmy Centra są zaliczane do światowej czołówki, potwierdza to uzyskanie w kwietniu 2005 r. przez poznański zakład nagrody jakości Forda Q1. Potwierdzają to również certyfikaty takie jak: ISO 9002 i VDA 6.1 ( norma wymagana przez niemiecki przemysł samochodowy ). W styczniu 2001 roku Centra uzyskała certyfikat ISO/TS 16 949 i ISO 14001 co potwierdza jakość i solidność produktów. Dzięki wdrożeniu, systemów zarządzania jakością i środowiskiem Centra dostarcza akumulatory do takich firm jak FIAT Auto Poland w Tychach , JAGUAR w Wielkiej Brytanii, TPCA czyli Toyota Peugeot, Citroen w Kolinie na SŁOWACJI.

Do produkcji akumulatorów serii CENTRA PLUS wykorzystano najnowocześniejsze technologie produkcji wsparte wiedzą i doświadczeniem współpracujących z nami czołowych producentów samochodów osobowych. Dzięki takiemu podejściu firma potrafi sprostać wysokim wymaganiom użytkowników większości aut. Tajemnica popularności akumulatora CENTRA PLUS tkwi w jego parametrach, które zapewniają rozruch samochodu w każdych, również niekorzystnych warunkach atmosferycznych. CENTRA PLUS zalecana jest użytkownikom aut ze standardowym i bogatszym wyposażeniem, dla których skuteczny rozruch to istotny problem.

Zalety akumulatora Centra PLUS:
– Doskonałe parametry rozruchowe.
– Wysoki standard bezpieczeństwa – specjalna konstrukcja wieczka umożliwia skuteczna redukcje zbędnych gazów.
– Technologia Ca/Ca – dłuższy okres przechowywania bez konieczności doładowywania i utraty parametrów.
– Magiczne oczko – użyteczny wskaźnik stanu naładowania.
– Całkowicie bezobsługowy (wg normy EN).

DANE TECHNICZNE Akumulatura:
– Wymiary: 278x175x190 (dł / szer/ wys)
– Prąd Rozruchu: 680A w normie EN
– Położenie Biegunów: Lewy +

Dodaj komentarz