Studio mikropigmentacji

Studio Imperial - Grunwaldzka 74 | 60-311 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 509180160 | NIP: 779-219-03-84 | REGON: 300981566

Specjalizacja

Należy pamiętać, że makijaż permanentny utrzymuje się względnie długo dlatego warto zadbać, aby był on wykonany w przystosowany do klienta sposób. Studio Imperial oferuje w Poznaniu oferuje liczne warianty wykonywania mikropigmentacji ust, brwi oraz kreski na powiekach. Gabinet mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 74, ale wizyty należy wcześniej umawiać telefonicznie, do czego zachęca kosmetyczka prowadząca. Zapewnia również dobranie odpowiedniego rozwiązania dla każdego problemu w dziedzinie makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny

Studio Imperial wykonujące różnorodny makijaż permanentny w Poznaniu chętnie publikuje efekty swojej pracy w social mediach. Kosmetyczka odsyła do profili na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Hasztagi pod zdjęciami związane z branżą beauty pozwalają na zwiększenie zasięgu postów i dotarcie do zainteresowanych mikropigmentacją, potencjalnych klientów. Lingeristkę cechuje poczucie estetyki, które objawia się wysoką jakością wykonania oraz dokładnością i rzetelnością prowadzenia swoich profili w mediach społecznościowych.

Oferta pełna: Studio Imperial

Więcej danych

imperial-permanent-makeup.pl

imperial-permanent-makeup.pl


Godziny otwarcia:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela